Funkcjonalne baterie umywalkowe z wyciąganą wylewką

Jaka powinna być idealna bateria umywalkowa? Przede wszystkim praktyczna, funkcjonalna i niezawodna. Nie bez znaczenia pozostają tutaj jednak również względy estetyczne. Jeśli właśnie poszukujesz takiego produktu, być może warto sprawdzić baterie umywalkowe z wyciąganą wylewką. Taka armatura łączy w sobie nowoczesne rozwiązania i ponadczasowe piękno.

Bateria umywalkowa z wyciąganą wylewką – największe zalety

Bateria umywalkowa z wyjmowaną wylewką ma wiele zalet, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Nic chodzi tu tylko o atrakcyjny wygląd, ale również o dodatkowe atuty. To m.in. możliwość regulowania stężenia wody w zależności od potrzeb, co sprawia, że zużycie wody staje się mniejsze.

Bateria umywalkowa z ruchomą wylewką wpisuje się w każdą nowoczesną aranżację i stylowe wykończenie wnętrz. Wiele dostępnych na rynku modeli o różnych kształtach, pozwala dopasować je do każdego rozwiązania sprawiając, że nasz kran nabiera funkcjonalności. Taka bateria w kuchni pozwala na łatwiejsze mycie większych naczyń, zaś bateria łazienkowa zapewnia komfort użytkowania, gdyż zasięg wylewki znacznie się powiększa.

Warto wybrać taką baterię, by zachować wyższy poziom higieny w domu czy w mieszkaniu. Zwiększają one dostępność każdego zakątka zlewu czy umywalki, stanowiąc gwarancję przyjemnego zmywania lub czyszczenia, a także wykonywania innych czynności higienicznych. Co więcej, taką baterię będziesz mógł samodzielnie zamontować, a sama bateria objęta jest gwarancją producenta.

nowoczesna bateria umywalkowa

Nowoczesna bateria z wyciąganą wylewką – wady

Bateria umywalkowa stojąca z długą wylewką będzie pasować do każdej aranżacji, choć aby ją zamontować, należy zapewnić sobie nieco więcej miejsca, niż w przypadku standardowych rozwiązań. Takie zestawy nie sprawdzą się więc w małych łazienkach czy kuchniach, gdyż do ich montażu konieczny będzie większych rozmiarów zlewozmywak.

Czytając opinie o baterii umywalkowej z wyciąganą wylewką w oczy rzuca się również dużo informacji o wysokich cenach baterii stojących z tej kategorii. Niemniej jednak warto zobaczyć takie rozwiązania w katalogach producentów i przekonać się, czy warto wyposażyć w nie własną kuchnię i łazienkę, wprowadzając do nich nieco estetyki i pełną funkcjonalność.

Ile kosztuje bateria z wyciąganą wylewką?

Jak wiadomo, nowoczesna bateria umywalkowa, podobnie jak wszystkie inne produkty, występuje w różnych wersjach, a – co za tym idzie – również i cenach. Przy wyborze baterii nie należy jednak kierować się wyłącznie względami ekonomicznymi. Baterię zakupić można w cenie ok. 200 zł, choć warto jednak postawić na baterie wysokiej jakości, które posiadają dodatkowe funkcje, zapewniające pełną swobodę i ułatwiające wykonywanie codziennych czynności. Taka bateria umywalkowa z wyciąganą wylewką będzie już kosztowała nieco więcej, bo nawet 900 zł. Tak więc w tym względzie wszystko zależy od indywidualnych preferencji i budżetu, który możemy przeznaczyć na zakup urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + 4 =